SC-PC/SC-PC TY01 patch cover incl. glasvezelkabel

SC-PC/SC-PC TY01 patch cover incl. glasvezelkabel

Deze glasvezel patch cover kun je gebruiken voor veel soorten FTTH (Fiber to the Home) glasvezelmodems, waaronder de FRITZBox 5590 XGS-PON voor glasvezel.
Bij een FRITZBox 5590 XGS-PON sluit je de glasvezelkabel met de BLAUWE zijde aan op de FRITZBox, en met de andere BLAUW zijde en het BLAUWE koppelblokje in de patch cover TY01 welke op de TY01-grondplaat van het glasvezelaansluitpunt (Fiber Termination Unit, afgekort FTU) wordt geschoven.

Heb je een FRITZ!Box 5530 / 5590 AON? Zie de uitgebreide omschrijving.

Gezien dit een fragiel en kwetsbaar product is, kan deze niet worden geretourneerd.

Product highlights
• Glasvezel patch cover TY01
• Glasvezelkabel met 2 x SC-PC (BLAUW) connector

10260227
Beschikbaarheid: op voorraad
€ 15,70

swap_horiz check
 
Productpresentatie

Deze glasvezel patch cover TY01 incl. glasvezelkabel met 2 x SC-PC (BLAUW) connector bestaat uit 1 patchcover voor een TY01 grondplaat met daarin gemonteerd een BLAUW koppelblokje en een glasvezelkabel voorzien van 2x BLAUWE SC-connector. Deze kun je gebruiken voor veel soorten FTTH (Fiber to the Home) glasvezelmodems, waaronder de FRITZBox 5590 XGS-PON voor glasvezel.
De FRITZBox 5590 XGS-PON is geschikt voor glasvezel type XGS-PON (passief). De FRITZBox 5590 XGS-PON heeft een SFP XGS-PON aansluiting (SC/UPC) en wordt geleverd met een aansluitblokje aan de FRITZ-zijde. De BLAUWE aansluiting van de glasvezelkabel past daarop. Het andere einde van de glasvezelkabel (SC-PC (BLAUW)) wordt aangesloten op het ingebouwde BLAUWE koppelblokje (2 x aansluiting SC/PC) in de glasvezel patch cover TY01, welke op het glasvezelaansluitpunt (Fiber Termination Unit ofwel FTU) met een TY01-grondplaat kan worden geschoven.

Let op: de FRITZBox 5590 XGS-PON is geschikt voor glasvezel type PON (passief).

Wat voor type glasvezelverbinding je hebt is helaas niet te bepalen op basis van je abonnement, provider of apparaat.
Raadpleeg je provider, kijk naar je glasvezelpunt en met een set met beide typen kabelsets heb je meer zekerheid.

Heb je een FRITZ!Box 5530 / 5590 AON?

De bijgeleverde glasvezelkabel past niet op de FRITZ!Box 5530 AON / 5590 AON, bestel daarom deze erbij: Glasvezelkabel set BLAUW

Belangrijke aanwijzigingen:
  • Let op: een glasvezelkabel is van ... glas. Deze moet je dus niet buigen zoals een stroom- of netwerkkabel, dan gaat hij kapot!
  • Let op: door een glasvezelkabel gaat licht. Kijk niet in de aangesloten kabel, u kunt ernstige schade aan uw ogen oplopen!
  • Let op: glasvezelkabels zijn fragiele producten, wij testen kabels voor levering en we nemen glasvezelkabels niet terug na aankoop. 

Leveringsomvang:
  • Glasvezel patch cover TY01
  • Glasvezelkabel met 2 x SC-PC (BLAUW) connector

FRITZ!Box 5590 Fiber XGS-PON FRITZ!Box 5590 Fiber XGS-PON 2
op voorraad
FRITZ!Box

FRITZ!Box 5590 Fiber XGS-PON

FRITZ! - AVM GmbH
20003015
€ 222,31
swap_horiz check
De FRITZ!Box 5590 Fiber kan rechtstreeks worden gebruikt op elke glasvezelaansluiting van het XGS-PON-glasvezelnetwerk zonder mediaconverter of voorgeschakelde providermodem. Door de nieuwe geïntegreerde internetstandaard WiFi AX (WiFi 6) met MIMO en een 2,5 Gigabit-LAN poort is de FRITZ!Box 5590 Fiber een betrouwbare centrale voor je thuisnetwerk. Ter...
FRITZ!Box 5530 Fiber XGS-PON FRITZ!Box 5530 Fiber XGS-PON 2
op voorraad
FRITZ!Box

FRITZ!Box 5530 Fiber XGS-PON

FRITZ! - AVM GmbH
20002959
€ 189,26
swap_horiz check
Nieuw model FRITZ!Box voor de glasvezelaansluiting (XGS-PON-glasvezelnetwerk)!De FRITZ!Box 5530 Fiber kan rechtstreeks worden gebruikt op elke glasvezelaansluiting van het XGS-PON-glasvezelnetwerk zonder mediaconverter of voorgeschakelde providermodem. Door de nieuwe geïntegreerde internetstandaard WiFi AX (WiFi 6) met Multi-User MIMO en een 2,5...
Product toegevoegd aan favorieten

We gebruiken analytische cookies en sommige cookies worden geplaatst door
diensten van derden die op onze pagina's worden weergegeven.
Door op 'Accepteren' te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies