SC-SC GROEN (SC-APC/SC-UPC) glasvezelkabel-set
SC-SC GROEN (SC-APC/SC-UPC) glasvezelkabel-set
  • Pakket
SC-SC GROEN (SC-APC/SC-UPC) glasvezelkabel-set
SC-SC GROEN (SC-APC/SC-UPC) glasvezelkabel-set

SC-SC GROEN (SC-APC/SC-UPC) glasvezelkabel-set

Deze glasvezelkabel set SC GROEN bestaat uit 1 glasvezelkabel van 2 meter en een koppelblokje. Deze kun je gebruiken voor veel soorten FTTH (Fiber to the Home) glasvezelmodems, waaronder de FRITZBox 5590 XGS-PON voor glasvezel.
Bij een FRITZBox 5590 XGS-PON sluit je de glasvezelkabel met de BLAUWE zijde aan op de FRITZBox, en met de GROENE zijde en het GROENE koppelblokje op de GROENE aansluiting van je glasvezelaansluitpunt (Fiber Termination Unit, afgekort FTU).
Gezien dit een fragiel en kwetsbaar product is, kan deze niet worden geretourneerd.

Product highlights
• Glasvezelkabel met GROENE- en BLAUWE aansluitingen (SC/APC - SC/UPC)
• Lengte 2 meter
• Koppelblokje GROEN (2 x SC/APC)

Dit pakket bevat

GVset-kabel-1xSC-BL-1xSC-GR-blok
Beschikbaarheid: op voorraad
€ 16,12

swap_horiz check
 
Productpresentatie

Deze glasvezelkabel set SC GROEN bestaat uit 1 glasvezelkabel van 2 meter en een koppelblokje. Deze kun je gebruiken voor veel soorten FTTH (Fiber to the Home) glasvezelmodems, waaronder de FRITZBox 5590 XGS-PON voor glasvezel.
De FRITZBox 5590 XGS-PON is geschikt voor glasvezel type XGS-PON (passief). De FRITZBox 5590 XGS-PON heeft een SFP XGS-PON aansluiting (SC/UPC) en wordt geleverd met een aansluitblokje aan de FRITZ-zijde. De BLAUWE aansluiting van de glasvezelkabel past daarop. Het andere uiteinde van de glasvezelkabel (GROEN, type SC/APC) kun je, samen met het GROENE koppelblokje (2 x aansluiting SC/APC) in de set, aansluiten op het glasvezelaansluitpunt (Fiber Termination Unit ofwel FTU).

Let op: de FRITZBox 5590 XGS-PON is geschikt voor glasvezel type PON (passief).

Wat voor type glasvezelverbinding je hebt is helaas niet te bepalen op basis van je abonnement, provider of apparaat.
Raadpleeg je provider, kijk naar je glasvezelpunt en met een set met beide typen kabelsets heb je meer zekerheid. 

Details
  • Glasvezelkabel met een GROENE - en BLAUWE aansluiting (SC/APC - SC/UPC)
  • Koppelblokje GROEN (2 x SC/APC)
  • Lengte 2 meter
  • Het betreft een Single mode Simplex kabel

Belangrijk
  • Let op: een glasvezelkabel is van ... glas. Deze moet je dus niet buigen zoals een stroom- of netwerkkabel, dan gaat hij kapot!
  • Let op: door een glasvezelkabel gaat licht. Kijk niet in de aangesloten kabel, u kunt ernstige schade aan uw ogen oplopen!
  • Let op: glasvezelkabels zijn fragiele producten, wij testen kabels voor levering en we nemen glasvezelkabels niet terug na aankoop. 
End-of-Life

FRITZ!Box 5490

FRITZ! - AVM GmbH
20002747
swap_horiz check
De FRITZ!Box 5490 is niet meer leverbaar maar opgevolgd door de FRITZ!Box 5530 Fiber AON; klik hier voor de productpagina van de FRITZ!Box 5530 Fiber AON. Ontketen het potentieel van je glasvezelaansluiting. Met de FRITZ!Box 5490 heb je alles in huis voor maximale bandbreedte, snelle WiFi en telefonie van topkwaliteit. Gigabit-LAN, USB 3.0 en mediaserver...
CVT 3002 DR Universele glasvezel mediaconverter FTTH... CVT 3002 DR Universele glasvezel mediaconverter FTTH... 2
op voorraad
€ 48,76
swap_horiz check
De universele mediaconverter (glasvezel naar RJ45) bied de mogelijkheid om een glasaansluiting om te zetten van een SC-UPC-connector (Blauw) naar een RJ45-netwerkaansluiting zodat het eigen modem/router zonder directe glasvezelaansluiting gebruikt kan worden. Product highlights• Glasvezel mediaconverter SC-UPC-connector (Blauw) naar RJ45• Universeel te...
FRITZ!Box 5590 Fiber XGS-PON FRITZ!Box 5590 Fiber XGS-PON 2
op voorraad
FRITZ!Box

FRITZ!Box 5590 Fiber XGS-PON

FRITZ! - AVM GmbH
20003015
€ 222,31
swap_horiz check
De FRITZ!Box 5590 Fiber kan rechtstreeks worden gebruikt op elke glasvezelaansluiting van het XGS-PON-glasvezelnetwerk zonder mediaconverter of voorgeschakelde providermodem. Door de nieuwe geïntegreerde internetstandaard WiFi AX (WiFi 6) met MIMO en een 2,5 Gigabit-LAN poort is de FRITZ!Box 5590 Fiber een betrouwbare centrale voor je thuisnetwerk. Ter...
FRITZ!Box 5530 Fiber XGS-PON FRITZ!Box 5530 Fiber XGS-PON 2
op voorraad
FRITZ!Box

FRITZ!Box 5530 Fiber XGS-PON

FRITZ! - AVM GmbH
20002959
€ 189,26
swap_horiz check
Nieuw model FRITZ!Box voor de glasvezelaansluiting (XGS-PON-glasvezelnetwerk)!De FRITZ!Box 5530 Fiber kan rechtstreeks worden gebruikt op elke glasvezelaansluiting van het XGS-PON-glasvezelnetwerk zonder mediaconverter of voorgeschakelde providermodem. Door de nieuwe geïntegreerde internetstandaard WiFi AX (WiFi 6) met Multi-User MIMO en een 2,5...
Product toegevoegd aan favorieten

We gebruiken analytische cookies en sommige cookies worden geplaatst door
diensten van derden die op onze pagina's worden weergegeven.
Door op 'Accepteren' te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies